دسته بندي : شهرستان نور
-   +
 

neda
 

فرماندار نور:

بسیجی بودن در ایران یک افتخار است
تاریخ خبر : شنبه, شهریور 9, 1392, 17:58
 

فرماندار نور با تاکید بر تقویت روحیه ارزشی در جامعه، اظهار کرد: بسیجی بودن در ایران اسلامی یک افتخار است.

1
 
 
 فرماندار نور با تاکید بر تقویت روحیه ارزشی در جامعه، اظهار کرد: بسیجی بودن در ایران اسلامی یک افتخار است.

 تسنیم ، علی محمد صمدیان پیش از ظهر جمعه در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه و گرامی‌داشت روز بسیج کارمندی در شهرستان نور به ارزش و جایگاه خدمتگزاری و افتخار بسیجی بودن برای کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره  و با تبریک به کارمندان نمونه از آنها خواست، شهیدان رجایی و باهنر را در زندگی و کار خود الگو قرار دهد.

وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر، مالک اشتر دوران انقلاب اسلامی هستند افزود: افتخار می کنیم که الگوی ما شهیدان رجایی و باهنر هستند، کسانی که خلوص آنها موجب جاودانگی  آنان بوده و این مراسم را  به عنوان تجلیل از فداکاری و اخلاص همه کارمندان دانست.

فرماندار نور با بیان اینکه ایران اسلامی کشور امام زمان(عج) و رهبر ما نائب بر حق امام عصر(عج) است افزود: افتخار می کنیم که کارگزار امام زمان (عج ) هستیم، امامی که حاضر و ناظر بر اعمال و رفتار ما است.

وی با اشاره به اوضاع فعلی سوریه، حمایت از ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس و مبارزه با امپریالیسم آمریکا را تنها جرم این کشور دانست و کمک امروز ما به سوریه را ضروری اعلام کرد.

صمدیان با اشاره به روز بسیج کارمندی و بیان جمله ای از حضرت امام (ره) که بسیج را لشکر مخلص خدا نامید، بسیجی بودن را یک افتخار و یک امتیاز الهی بیان کرد و داشتن مرام بسیجی را وظیفه همه کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

در این مراسم، با قرائت زندگی نامه شهید شاخص سال شهید علیرضا نوری توسط سرگرد محمدی فرمانده حوزه بسیج اداری و کارگری و اهدا لوح سپاس و هدایا به خانواده شهید کاویانپور و کارمندان نمونه مراسم پایان یافت.

کد مطلب: 126455
  • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
  • اضافه کردن به Google Bookmarks
  • داغ کن - کلوب دات کام
  • Reddit
  • Twitter
  • facebook
  • RSS
 

ارسال نظر

نظرات شامل توهين و افترا و يا مغاير با موازين اسلامي و حکومتي باشد تاييد نخواهند شد

 
 
برچسب :    
 
 


تحليل خبر


گفتگوها
گلدیس وب مشاغل کشور پایگاه خبری رصد پرس-تی-وی دانا بلاغ هفت تپه حرف شمال رویش نسوز
 

خبرهاي پر بازديد

خبرهاي منتخب

پاسخ به شبهات

آرشیو پاسخ به شبهات